تصویر
تصویر
تصویر

درباره ما

ایده نمکی از کجا اومد؟

فکر راه‌اندازی نمکی از جایی به ذهن ما افتاد که دوستانمان برای گردش به شهر رشت آمدند؛ در حین بازدید، ما در باره‌ی فرهنگ غنی شهر رشت با دوستانمان صحبت می‌کردیم اما از شهر مهم‌ترین چیزی که خیلی بد بود و توجهشان را هم جلب کرد حجم بسیار زیاد زباله‌های رها شده و تعداد قابل‌توجه افراد زباله گرد بود؛ ازآنجایی‌که کلان‌شهر رشت بزرگ‌ترین شهر توریستی شمال کشور محسوب می‌شود، شنیدن چنین نظراتی درباره شهرمان برای ما قابل‌قبول نبود؛ پس بنای کار را گذاشتیم تا سیستمی دقیق و هدفمند راه‌اندازی کنیم تا جان دوباره به محیط شهرمان ببخشیم.

درباره تیم

تیم نمکی از متخصصانی در زمینه‌های انرژی، محیط‌زیست، آی‌تی و مدیریت شهری که دانش‌آموخته دانشگاه‌های صنعتی شریف، امیرکبیر و دانشگاه گیلان هستند، تشکیل شده است.
تیم نمکی با همکاری پارک علم و فناوری استان گیلان و دانشگاه گیلان راه‌اندازی شده است.
ما قصد داریم با هوشمندسازی مدیریت پسماند شهری و ترویج فرهنگ تفکیک از مبدأ، محیط‌زیست شهر خود را از زباله‌های آسیب‌زا پاک کنیم.
همچنین نمکی یک کمپین اختصاصی را پایه‌گذاری نموده که به‌صورت فعال در راستای حمایت مستقیم از محیط‌زیست فعالیت می‌کند. همه شما می‌توانید در کمپین ما عضو شوید و با همکاری با تیم نمکی و تفکیک زباله‌ها،
هر یک از شما شهروندان به یک فعال محیط‌زیست تبدیل شوید. شما در صورت همکاری با نمکی، علاوه بر کسب درآمد و نجات محیط‌زیست شهری، در صورت همکاری منظم یک درخت شناسنامه‌دار به نام خود خواهید داشت که از طرف تیم نمکی با نام انتخابی شما کاشته می‌شود و شما می‌توانید از طریق پنل کاربری خود رشد درختتان را رصد کنید.

همین الان شروع کن